Bílá plastová zahradní židle s područkami: představujeme Nardi Trill!

Vaše zahrada či balkon by měly být místem, kde si můžete dopřát chvilky klidu a pohodlí. Pokud tedy hledáte moderní a praktické řešení, neváhejte a vsaďte na bílou plastovou zahradní židli s područkami od italské značky Nardi. Židle Trill v bílém barevném provedení zaujme na první pohled svou jednoduchostí.

Nardi Trill

Odolný materiál a vysoká kvalita pro každodenní použití

Celá židle Trill je vyrobena z odolného polykarbonátu, který je vyztužený skelným vláknem s vysokou odolností proti UV záření. Díky tomu je židle Nardi vhodná nejen do venkovního prostředí, ale i do interiéru. Její područky jsou pohodlné a ergonomické, takže se na ní budete cítit skutečně v pohodě. Navíc se židle snadno skladuje a ukládá díky své stohovatelnosti. Pokud tedy potřebujete uložit větší počet židlí, nebudou vám dělat problém ani židle Nardi Trill.

Nabízíme vám možnost pořídit si designovou a kvalitní židli Trill za výhodnou cenu, která se vám určitě bude vyplácet. Naše stránky www.maliboo.cz nabízejí širokou nabídku zahradního nábytku a doplňků, takže si můžete vybrat takový kus nábytku, který se skvěle hodí k vašemu stylu a potřebám.

Tipy pro čištění a údržbu zahradních židlí

Aby vaše zahradní židle vydržely co nejdéle jako nové, je nutné je pravidelně čistit a udržovat. Doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Pokud neplánujete zahradní židle používat, doporučujeme je přikrýt a uložit do suchého a bezpečného místa. Tím zajistíte jejich delší životnost a budete si moci užít klidné chvíle na zahradě i v dalších sezónách.