Bílo-šedý romantický noční stolek Marckeric o rozměru 46 x 50 cm


Kolekce Romantica je ideálním řešením pro interiér laděný do světlých barev.

V kombinaci s květinovými vzory a pastelovými tóny vykouzlíte opravdu romantickou podívanou. ♥

Marckeric je značka pocházející ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Představuje sympatický nábytek za férovou cenu, který bude slušet jak obýváku, tak pokoji vašich dospívající ratolestí nebo rovnou vaší ložnici. Díky osobitosti obsažené v každém kousku udělá parádu nejen v moderně laděném interiéru.

Specifikace nočního stolku Marckeric Romantica

  • rozměry: 46 x 50 cm
  • barva: bílo-šedá
  • uvnitř přihrádky se nachází jedna police
  • vyrobeno z kvalitních materiálů

Při výrobě byla kladen velký důraz na kvalitu a detaily, což se projeví na dlouhé životnosti produktu.

Romantický vzhled, který rozzáří vaší ložnici

Pokud si oblíbíte bílo-šedé tóny a pastelové barvy v kombinaci s květinovými vzory, tak jste na správné adrese. Noční stolek Marckeric Romantica vás zaujme svým romantickým designem a úložným prostorem. Při usínání si můžete dát svou oblíbenou knihu na horní desku stolku a vše ostatní schovat do jedné police.

noční stolek Marckeric Romantica

Noční stolek lze dobře sladit s postelí nebo dokonce s celou ložnicí ze stejné řady.

Vyberte si produkt s osobitostí

Noční stolek Marckeric Romantica je zařazen mezi produkty, které dodají vašemu interiéru osobitý charakter a nalézají zde své čestné místo. Pokud hledáte něco netradičního a zároveň funkcionalního, tak není od věci zkusit právě tuto značku. A co víc, noční stolek Marckeric Romantica je dostupný v našem e-shopu za bezkonkurenční cenu.

U nás si můžete noční stolek objednat snadno a rychle, kliknutím na odkaz zde.

noční stolek Marckeric Romantica

Závěr

Noční stolek Marckeric Romantica je vhodnou volbou pro ty, kteří nehledají standardní nábytek, ale chtějí si do svého interiéru přivést kousek s vlastním osobitým vzhledem. Navíc je ideální pro milovníky světlých barev a romantických vzorů. Vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. Vyzkoušejte tuto značku a uvidíte, že si ji zamilujete.