Bílý dávkovač mýdla Wenko Ranera – praktický pomocník do koupelny

Dávkovač, ze kterého mýdlo nestéká, je snem mnoha lidí. Často se stává, že po použití tekutého mýdla zůstává na dávkovači nehezká skvrna, která poté již nelze odstranit. S Wenko Ranera už se to stát nemůže – skvrna totiž nemá šanci vniknout do bílého plastu dávkovače a s jeho používáním se také zkracuje doba, po kterou se dávkovač musí čistit.

Bílý dávkovač mýdla Wenko Ranera

Snadno se čistí

Čistota v koupelně je pro mnoho lidí prioritou. S Wenko Ranera se čištění stává snadnou záležitostí. Bílý plast se velice snadno a rychle omyje, takže nemusíte strávit hodiny třením skvrn. A co více, dávkovač zůstává i po mnoha použitích stále jako nový – hned tak si na něm nevšimnete koroze nebo jiných známek opotřebení.

Bílý dávkovač mýdla Wenko Ranera

Plní se snadno

Vždy je vidět zbytkové množství přes průhledné okénko, takže se nemusíte obávat, že by mýdlo v dávkovači překvapivě došlo. Plnění dávkovače je velice snadné – stačí odklopit vrchní kryt a dolít nové mýdlo. Pokud nechcete vrtať do stěny, můžete dávkovač připevnit k obkladačce pomocí oboustranné lepicí pásky, která je součástí balení. Pokud máte doma vrták, ještě lépe – hmoždinky a šrouby jsou rovněž součástí balení, takže si můžete dávkovač připevnit trvale.

Nabízíme Vám nakupování online na stránkách www.nabytekted.cz – dávkovač bílé barvy s objemem 280 ml u nás seženete za skvělou cenu!

Bílý dávkovač mýdla Wenko Ranera