BYISOO černé nástěnné osvětlení ASIR – skvělá volba pro moderní interiér

Nástěnné osvětlení BYISOO je jako velká černá drátěná lastura ukrývající perlu v podobě žárovky. Tento kus nástěnného osvětlení bude na stěně plnit nejen osvětlovací, ale i dekorativní funkci. Je vyrobený z kovu černé barvy, který poskytuje dokonalý kontrast pro tmavou stěnu. Pokud hledáte osvětlení, které dotvoří styl vašeho interiéru, BYISOO bude určitě tou správnou volbou pro vás.

Design a materiál

BYISOO má jednoduchý design, který však zůstává mimořádně elegnatní díky své černé barvě a kovové konstrukci. Rozměry nástěnného svítidla jsou 30 x 12 cm a výška je 30 cm. Průměr stínítka je také 30 cm a výška stínítka 29 cm. Objímka lampy je typu E27 a má maximální výkon žárovky 40 W. Je důležité si uvědomit, že žárovka není součástí dodávky.

Montáž a instalace

Montáž tohoto nástěnného svítidla není nic proč obávat. Pokud však nejste zkušený elektrikář, měli byste zvolit odborníka, aby vám pomohl s instalací. Není dobré riskovat poškození samotného svítidla nebo dokonce elektrického připojení.

Dekorativní prvky

Toto nástěnné osvětlení je skvělou volbou pro ty, kteří hledají dekorativní prvek do svého interiéru. Snadno se vsadí do jakéhokoliv prostoru a zvýrazní jeho elegantní vzhled. Je také ideálním řešením pro ty, kteří hledají osvětlení, které nezabere příliš mnoho místa na podlaze nebo na stolu. Je to také skvělá volba pro ty, kteří chtějí svému interiéru dodat poprvné pohodlí a přátelskou atmosféru.

BYISOO černé nástěnné osvětlení ASIR

Závěr

Na závěr lze říci, že BYISOO černé nástěnné osvětlení ASIR je skvělou volbou pro každého, kdo hledá osvětlení, které je jednoduché, ale zároveň velmi elegantní. Jeho design a konstrukce z něj dělají spolu s jeho funkcí dekorativního prvku skvělou volbu pro každý moderní interiér. Pokud chcete bere pocit pohodlí a přátelské atmosféry do svého pokoje, je toto nástěnné svítidlo tou správnou volbou pro vás. Pokud jste se rozhodli, využijte naší akce a zakupte si jej na našem webu zde: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/asir-nastenne-osvetleni-byisoo-cerna.