Cervená sametová rozkládací pohovka MICADONI Gobi – perfektní volba pro levou stranu pokoje


Cervená sametová rozkládací pohovka MICADONI Gobi

Perfektní volba pro levou stranu pokoje

Rohová pohovka Gobi od značky Micadoni se hodí do interiéru ve skandinávském nebo moderním stylu. Krásná, luxusní látka s mírným leskem je velmi příjemná na dotek. Její výjimečností je vysoká odolnost proti oděru a absorpci tekutin. Díky tomu lze z tkaniny snadno odstranit rozlitou kávu, čaj nebo víno.

Podnož z bukového dřeva vytváří stabilní základnu a zajímavý kontrast k sedáku, který lze snadno rozložit a během okamžiku proměnit v pohodlné lůžko pro hosty. Pohovka Gobi je obohacena polštáři, které dodávají celku elegantní charakter.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Interiérový design

Cervená sametová pohovka je krásnou dominantou interiéru. Díky své barvě a materiálu dodává místnosti pocit luxusu a elegantnosti. Rohová konstrukce s lehkou siluetou dovoluje pocit prostornosti a umožňuje vytvořit si ideální uspořádání pokoje.

Pohovka Gobi je k dispozici v levé verzi, kterou je možné umístit například do kouta místnosti. Je to perfektní volba pro vytvoření lehce odlišeného rohu, který se hodí k vašim designovým představám.

Závěr

Pokud hledáte nápad na moderní a stylovou pohovku pro váš dům nebo byt, pohovka Gobi od značky Micadoni je pro vás tou pravou volbou. Kromě skvělého vzhledu a praktičnosti nabízí také vysokou odolnost a snadnou údržbu.

Tuto krásnou pohovku si můžete zakoupit na stránkách Sidonie, kde najdete všechny potřebné informace.