Dekorační svícen ve tvaru lampy – elegantní kousek z černého kovu


Dekorační svícen ve tvaru lampy

Kovový svícen ve tvaru lampy na čajovou svíčku se stane zároveň originální dekorací. Černý svícen společně se svíčkou vykouzlí příjemnou světelnou atmosféru a zajistí Vám tak romantické chvíle.

Elegantní kousek z černého kovu

Tento dekorační svícen představuje elegantní kousek z černého kovu. Díky svému tvaru, který připomíná starou pouliční lampu, si ho snadno oblíbí každý milovník vintage stylu.

Dekorační svícen se hodí do obývacího pokoje, na terasu či balkón, do zahrady nebo do romantické restaurace. Skvěle doplní rustikální nábytok či industriální styl.

Chcete si tento dekorační svícen zakoupit? Navštivte internetový obchod Interierio, kde ho naleznete za příjemnou cenu.

Jak svícen používat?

Pro použití svíčky stačí odšroubovat vrchní část lampy a vložit dovnitř čajovou svíčku. Po nasazení svíčky zase zasroubit vrchní část a svícen je připraven k použití.

Doporučujeme používat kvalitní čajové svíčky, aby se svíčka zajisté nevyhořela dříve než bude Vaše romantická chvíle skončena.

Závěr

Dekorační svícen ve tvaru lampy na čajovou svíčku je skvělou volbou pro všechny milovníky vintage stylu, kteří chtějí vytvořit romantickou a příjemnou atmosféru. Pokud hledáte originální dekoraci pro svůj interiér nebo exteriér, tento svícen je tou správnou volbou.


Dekorační svícen ve tvaru lampy

Nezapomeňte si tento originální kousek objednat na internetovém obchodě Interierio a užijte si romantiku i ve svém domově.