Dochucovací souprava Table – zážitek pro chuťové pohárky!

Dochucovací sada na váš stůl. Najdete v ní nejen solničku a pepřenku, ale i dvě nádoby určené na olej a ocet.

Tato dochucovací souprava Table je skvělým doplňkem pro každý stůl. Díky ní si můžete dochutit jídlo podle svého gusta. Můžete použít sol a pepř, ale také olej a ocet. Stačí jen nalít do připravených nádobek a používat podle potřeby. Všechny nádobky jsou vyrobeny z odolného plastu, takže se nemusíte bát, že by se něco rozbilo.

A abyste je mohli snadněji přenášet, ať už doma nebo hostům v restauraci, najdete v soupravě také stojánek s praktickou rukojetí.

Stojánek je skvělým řešením pro přenášení dochucovací sady. Jeho rukojeť vám umožní snadno ho vzít do ruky a přemístit tam, kde ho budete potřebovat. Stačí ho jen postavit na stole a můžete si v klidu dochutit jídlo podle svého gusta.

Pastelové odstíny béžové, růžové a mátově zelené

Nádobky jsou vyrobeny z odolného plastu v pastelových odstínech béžové, růžové a mátově zelené bez možnosti výběru.

Tuto dochucovací soupravu Table si můžete pořídit v pastelových odstínech, které budou skvěle ladit s vaším interiérem. Můžete si vybrat mezi béžovou, růžovou a mátově zelenou barvou. Jejich jemné odstíny přidají vašemu stolu na svěžesti a eleganci.

Představte si krásně prostřený stůl, na kterém se nacházejí nádobky s olejem a octem v pastelových odstínech a solnička s pepřenkou. To je dokonalý zážitek pro chuťové pohárky. Pokud se vám tahle myšlenka líbí, neváhejte a pořiďte si tuhle praktickou soupravu.

Dochucovací souprava Table

Pro více informací o této dochucovací soupravě navštivte stránky: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/dochucovaci-souprava-table