Elegantní komoda s vitrínou Cardiff s osvětlením pro stylové bydlení

Komoda s vitrínou a s osvětlením z kolekce Cardiff – exkluzivní optika v městském industriálním stylu v kombinaci imitace broušeného kovu s vintage optikou dřevěných prken. Snadno si tak zařídíte interier, který bude nejen praktický, ale i zajímavý na pohled.

Proč si vybrat komodu s vitrínou Cardiff?

Kombinace stylů – Pokud se vám líbí industriální styl, ale nechce se vám příliš odchýlit od klasických prvků interiéru, je komoda Cardiff tou správnou volbou. Kombinuje totiž prvky moderního industriálního stylu s vintage optikou dřeva, čímž vzniká jedinečný a zajímavý design.

Osobitý design – Jediným pohledem na tuto komodu s vitrínou Cardiff s osvětlením okamžitě poznáte, že jde o velmi hodnotný kus. Osobitý design vás ihned zaujme a stane se dominantou vašeho interiéru.

Materiál prvotřídní kvality – Komoda s vitrínou Cardiff s osvětlením je vyrobena z prvotřídního materiálu, který zaručuje trvanlivost a odolnost. Kombinace kovu a dřeva zachovává jeho elegantní vzhled i v případě častého používání.

Technické parametry

  • Materiál: Kov a dřevo
  • Barva: Úchytná tyč barevně odpovídá dřevu, zbytek je imitace broušeného kovu
  • Rozměry: Výška 170 cm x Šířka 60 cm x Hloubka 43 cm
  • Osvětlení: LED, 6W, 2700K
  • Typ uzamykání: Zámkový systém

Přemýšlíte, kde tuto skvělou komodu s vitrínou a s osvětlením pořídit? Stačí kliknout na tento odkaz: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/komoda-s-vitrinou-cardiff-s-osvetlenim a objednávka může být hotová během několika minut.

Komoda s vitrínou Cardiff s osvětlením

Při výběru nábytku do bytu je důležité vzít v potaz nejen praktickou stránku věci, ale také designový aspekt. Pokud toužíte po interiéru, který bude vypadat nejen dobře, ale bude i jedinečný a zajímavý, zvolte komodu s vitrínou Cardiff s osvětlením. Tento kus nábytku představuje kombinaci klasického dřeva s moderním kovem a vzniká tak osobitý design, který zaručeně oslní vaše návštěvníky.

Vhodná pro uložení šperků, bižuterie, knih, dekorací nebo jiných věcí, které chcete mít na očích a zároveň chránit před prachem. Pro mnohé je komoda určitě tou správnou volbou, protože poskytuje více úložných prostor než klasická skříň.

Tuto originální komodu s vitrínou můžete umístit do obývacího pokoje, do ložnice nebo třeba i do pracovny. Bez ohledu na umístění, bude tento kus nábytku dominovat celému interiéru a bude sloužit nejen jako praktický úložný prostor, ale i jako zajímavý designový prvek. Kombinace prvnotřídního materiálu a moderního designu zaručí, že si s touto komodou zamilujete váš interiér na první pohled.