Elegantní růžová záclona AmeliaHome Delva II ve velikosti 140×250

Máte pocit, že okna bez záclon působí chladně a interiér vypadá nezabydleně? Pak je tento výrobek zcela jistě určený pro vás. Záclona v růžové barvě je vyrobena ze 100% polyesteru, který je velmi odolný a navíc se snadno udržuje. Kolekce byla vytvořena na základě klasického jednoduchého designu, aby interiér získal originální vzhled.

záclona AmeliaHome Delva II

Podívejte se i na další produkty ze série AmeliaHome Delva.

Specifikace produktu:

  • Záclona Delva s výšivkou
  • Barva: růžová
  • Materiál: 100% polyester
  • Typ: průchodky
  • Značka: AmeliaHome

Péče: Perte při maximální teplotě 40 stupňů Celsia. Žehlete při maximální teplotě 110 stupňů Celsia. Lze čistit chemicky. Nepoužívejte bělidlo. Nesušte v bubnové sušičce.“

Tuto elegantní záclonu můžete snadno připevnit na vaše okno pomocí průchodek. Je velikosti 140×250 cm, což je standardní rozměr pro běžné okno. Záclona je rovněž ozdobena výšivkou, což ji dává ještě vkusnější nádech.

Pokud vám tato růžová záclona přijde málo výrazná, podívejte se na ostatní produkty z kolekce AmeliaHome Delva. Najdete zde nejen záclony v různých barvách, ale také další doplňky jako polštářky, ubrusy či prostírání.

doplňky z kolekce AmeliaHome Delva

Když máte svou záclonu v růžové barvě, můžete ji skvěle kombinovat s ostatními tóny. Navíc růžová je stále oblíbenou barvou, která dává interiéru ženský nádech. Proto neváhejte a dopřejte si i vy elegantní záclonu AmeliaHome Delva II.

Zdroj: Interierio.cz