Hnědo-šedý televizní stolek Teulat Valley – styl a praktičnost do vaší obývacího pokoje

Milujete klasický nábytek, ale rádi si svůj interiér okořeníte i něčím kapku odvážnějším? Kolekce Valley v sobě snoubí oba prvky. Dýha dřeva ořešáku působí elegantně a barevné detaily dodávají kousku hravost.

Představujeme vám jeden z nejatraktivnějších kousků z kolekce Valley, a to televizní stolek Teulat Valley. Kombinací hnědého a šedého odstínu se háčekuje na tradici, ale zároveň s ní konejší. Svěží a jednoduchý design dokáže oživit jakýkoliv obývací pokoj a ladí se s mnoha styly.

Hnědo-šedý televizní stolek Teulat Valley - styl a praktičnost do vaší obývacího pokoje

Teulat Valley – jemné detaily z ořešáku a zajímavé barvy vyniknou v každém interiéru

Velikost tohoto televizního stolku je ideální pro běžné rozměry obývacího pokoje – šířka 120 cm, výška 45 cm a hloubka 40 cm. Snadné instalaci zajišťuje návod, který je součástí dodání.

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí.

Teulat Valley – precizní zpracování dokazuje, že každý detail byl promyšlený s ohledem na současné trendy

Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.

Přečtěte si více o televizním stolku Teulat Valley zde.

Hnědo-šedý televizní stolek Teulat Valley - styl a praktičnost do vaší obývacího pokoje

O nábytku od Teulat mluví jasně jeho vysoká kvalita a preciznost zpracování

Nenechte si ujít možnost obdarovat sami sebe hnědo-šedým televizním stolekem Teulat Valley. Užijete si kvalitu, stylové řešení a harmonii barvy i designu.