Modrá látková jídelní židle Miotto Pretorio – recenze a návod k použití


Designová jídelní židle Pretorio od značky Miotto

Zaujme na první pohled svou jedinečností. Unikátní design židle tkví v nevšedním tvaru opěradla a v kombinaci s čalouněním z teflonové látky a lakovanou kovovou podnoží působí moderně, a zároveň elegantně.

Židle se skvěle hodí do domácích jídelen, ale také do komerčních prostor jako jsou restaurace apod.

Látkové čalounění a voděodolnost

Jednou z největších výhod židle Pretorio je použitá teflonová látka na čalounění, která je voděodolná a snadno se čistí. Tímto způsobem není nutné obávat se o nečistoty nebo fleky na sítotiskovém povrchu. Stejně, jako ploché části sedáků, je i látka podopořená dokonale tvarovaným a polstrovacím materiálem. To zajišťuje pohodlí při dlouhých posezeních u stole.

Modrá látková jídelní židle Miotto Pretorio

Moderní design s lakovanou podnoží

Výrazný design židle Pretorio se snoubí s technologií zpracování kovových částí. Lakovaná podnož vysoké kvality zaručuje nekompromisní stabilitu židle při používání. Kombinace tvarů zajišťuje péči o svaly při dlouhodobém posezení, ideální podmínky pro usednutí k jídlu nebo ke stolování.

Modrá látková jídelní židle Miotto Pretorio

Jak kombinovat s jídelním stolem?

Již zmíněná jedinečnost designu Pretorio umožňuje jeho kombinaci s bigsovkem, ale také minimalistickými moderními stoly. Tento typ židle je schopen elegantně doplnit jakoukoli jídelnu a dokonale vyniknout svým designem.

Pokud hledáte jedinečnou a zároveň pohodlnou jídelní židli, Miotto Pretorio je ideální volbou. Navštivte naše stránky www.bestnabytek.cz a vyberte si svůj oblíbený model.