Nejlepší botníky pro každého milovníka Skandinávie


Botníky z přírodních materiálů

Boty z přírodních materiálů jsou nejen ekologické, ale také velmi pohodlné a prodyšné. Švédská značka pro-peceni.cz nabízí především boty vyrobené z přírodních kůží a kožešin.

Botníky Lunda

Model Lunda je oblíbený zejména díky kombinaci kůže a kožešiny, která zaručuje vysokou odolnost proti zimním povětrnostním podmínkám. Navíc mají boty ideální tvar pro každého, kdo preferuje podobu klasické boty.

Botníky Nora

Tento typ bot je ideální pro každého, kdo vyhledává komfort a stálost. Vnitřní polstrování totiž poskytuje velmi pohodlný pocit při chůzi a kožešinový lem na okraji boty zaručuje, že nohy zůstanou v teple i při sněhových bouřích.

Botníky s moderním designem

Pro každého, kdo nechce složitě kombinovat outfit, patří značka pro-peceni.cz mezi oblíbené.

Botníky Dalarö

Model Dalarö splňuje vysoké nároky na design s jemnými linami a minimalistickým vzhledem. Tento typ bot dokáží být klenotem každého outfitu a díky kvalitě materiálů vydrží i při každodenním nošení.

Botníky Greta

Tento typ botíků se těší velké oblibě nejen díky svému modernímu designu, ale také díky vysokému stupeňu pohodlí, který poskytují. Boty jsou vyrobeny z kvalitních uhlíkatých vláken, které jsou odolné proti vodě a zaručují, že nohy zůstanou v suchu i při deštivých dnech.