Nový designový regál Hanah Home Tervel borovice přináší do interiéru svěží vzhled


Nový regál od Hanah Home: Tervel borovice

Svěží vzhled do vašeho interiéru

Pokud chcete dodat svému interiéru nového dechu, regál Tervel od Hanah Home je pro vás tou pravou volbou. Produkt vyniká svěžím vzhledem, moderním stylem a je vyrobený z kvalitní melaminové desky o tloušťce 18 mm v dekoru borovice.

Regál je vybaven otevřenými a uzavřenými policemi, což vám umožní jednoduše uložit drobné předměty, které chcete mít po ruce. Kovové boční díly zvýrazňují celý produkt a dodávají ho na originalitě.

Regál Tervel můžete umístit do obývacího pokoje, vstupní haly nebo kanceláře, kde bude plnit praktickou funkci. Jeho rozměry jsou šířka 49 cm, výška 180 cm, hloubka 30 cm, výška police 32 cm a výška nohou 9 cm.

Specifikace produktu

Podívejme se nyní na specifikace produktu:

  • Regál Tervel
  • Barva: borovice
  • Moderní styl
  • Kovové boční díly
  • Materiál: melaminová deska o tloušťce 18 mm

Umístění regálu

Regál Tervel je v univerzálním designu, proto jej můžete umístit téměř v jakémkoliv interiéru vašeho domova. Ideální je do kanceláře, kam se hodí elegantní a praktický design regálu, do obývacího pokoje, kde se stane hlavním poznávacím znamením místnosti, nebo do společenského pokoje, kde můžete vystavovat své oblíbené dekorace.

A jelikož je tento regál prémiová kvalita, můžete si být jisti, že vám bude sloužit mnoho let a poskytne spoustu úložného prostoru pro vaše oblíbené věci.

Chcete si koupit tento regál a dodat tak svému domovu jedinečný styl? Klikněte sem a objednejte si ho ještě dnes!

regál Hanah Home Tervel borovice

Zdroj: NábytekLépeJi.cz