Obdélníková smaltovaná vana Kaldewei Incava 170×75 cm pro levou i pravou variantu (217200010001)

Úvod

Vážíte si kvalitního vybavení koupelny? Hledáte vanu, která se bude hodit pro levou i pravou variantu a zároveň bude vyrobená ze smaltované oceli? Pokud ano, tak jste na správném místě. Dnes si představíme obdélníkovou vanu Kaldewei Incava 170×75 cm, která splní vaše požadavky na 100%. Tato vana se hodí do koupelen různé velikosti a designu. Je navíc k dostání v moderním provedení, takže ji můžete sladit s ostatním vybavením koupelny.

Vlastnosti

Smaltovaná ocel: Vana je vyrobena z kvalitní smaltované oceli, což zaručuje její odolnost a dlouhou životnost. Navíc je ocel snadno udržovatelná a odolná vůči poškrábání.

Levá i pravá orientace: Tato vana se hodí pro levou i pravou variantu díky svému obdélníkovému tvaru. Můžete si ji tedy umístit kamkoliv v koupelně a využít tak prostor optimálně.

Bez madel, nožiček a podhlavníku: V balení nechybí samotná vana, ale chybí k ní madla, nožičky a podhlavník. Ty si můžete dokoupit samostatně a vybrat tak takové, které se vám nejvíce líbí a hodí se ke zbytku vybavení koupelny.

Moderní provedení: Tato vana je k dispozici v moderním provedení, takže ji můžete sladit se zbytkem vybavení koupelny. Pokud máte koupelnu v moderním designu, tato vana bude ideální volbou.

Odkaz na web s produktem

Pokud jste se rozhodli pro tuto vanu, můžete si ji zakoupit na stránkách nábytku pro život: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/obdelnikova-vana-kaldewei-incava-170m75-cm-smaltovana-ocel-leva-i-prava-217200010001

Obrázky vany

obdélníková vana Kaldewei Incava
detail smaltované oceli