Osvětlené zrcadlo – dokonalý doplněk vaší koupelny!


Proč si pořídit osvětlené zrcadlo?

Osvětlené zrcadlo je skvělým doplňkem vaší koupelny, který vám usnadní každodenní úpravu a líčení. Díky osvětlení zrcadla se nemusíte trápit tím, že byste si něco přehlédli nebo špatně nanesli make-up. Navíc osvětlené zrcadlo vypadá velmi elegantně a moderně, takže vaši koupelnu okamžitě zútulní a zkrášlí.

Jaké jsou druhy osvětlených zrcadel?

Zrcadlo s LED osvětlením

Zrcadlo s LED osvětlením je nejčastějším typem osvětleného zrcadla. LED osvětlení je velmi úsporné a má dlouhou životnost. Navíc LED osvětlení vytváří přirozené světlo, které je pro líčení a úpravu velmi vhodné.

Zrcadlo s halogenovým osvětlením

Zrcadlo s halogenovým osvětlením je druhým nejčastějším typem osvětleného zrcadla. Halogenové osvětlení je velmi intenzivní a vytváří silné světlo, které je vhodné pro detailní práci. Nevýhodou halogenového osvětlení je vysoká spotřeba energie a krátká životnost.

Jak vybrat správné osvětlené zrcadlo?

Při výběru osvětleného zrcadla je důležité zvážit několik faktorů. Prvním faktorem je velikost zrcadla. Zrcadlo by mělo být dostatečně velké, aby se do něj vešly vaše celá tvář a ruce. Dále je důležité zvážit typ osvětlení. Pokud se chcete líčit a upravovat v přirozeném světle, je vhodné zvolit zrcadlo s LED osvětlením. Pokud potřebujete intenzivní světlo pro detailní práci, zvolte zrcadlo s halogenovým osvětlením. Také je důležité zvážit design zrcadla a jeho umístění v koupelně.

Kde si můžete osvětlené zrcadlo pořídit?

Osvětlené zrcadlo si můžete pořídit v mnoha obchodech s koupelnovým vybavením. Doporučujeme vám však navštívit specializovaný obchod, který se zaměřuje právě na osvětlená zrcadla. Takový obchod vám nabídne široký výběr zrcadel různých velikostí, typů osvětlení a designů. Jedním z těchto obchodů je Interierio, který nabízí široký výběr koupelnového vybavení včetně osvětlených zrcadel.