Oživení ložnice s 4Home Bavlněným povlečením Galaxy v růžové barvě

V jednoduchosti je krása a pro místnost sloužící k relaxaci to platí dvojnásob. Stylové bavlněné povlečení Galaxy potěší všechny milovníky jednoduchých vzorů. Uklidňující spojení růžové a bílé s čistými liniemi dodá vaší ložnici moderní a poutavý styl.

Bavlněné povlečení Galaxy

Měkká a pohodlná 100% bavlna zajistí příjemný spánek. Povlečení je navíc oboustranné – z jedné strany klasické jemné proužky, z druhé jednoduchý geometrický vzor ve tvaru trojúhelníků – můžete ho tedy libovolně kombinovat a měnit svou postel každý den.

Praktické zapínání na zip

Pro maximální pohodlí má povlečení praktické zapínání na zip. Jediným rychlým pohybem můžete snadno a rychle přezout své postelové prádlo a tím ušetřit spoustu času a námahy.

Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Prodejce nám nabízí 4Home Bavlněné povlečení Galaxy v růžové barvě v rozměru 140 x 200 cm + 70 x 90 cm za skvělou cenu. Pokud tedy hledáte něco nového k oživení vaší ložnice, neváhejte a nakupujte zde: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/4home-bavlnene-povleceni-galaxy-ruzova-140-x-200-cm-70-x-90-cm

Povlečení Galaxy

Oživte svou ložnici jednoduchostí a krásou. Kupte si 4Home Bavlněné povlečení Galaxy v růžové barvě a užijte si každý den útulný a příjemný spánek.