Ral Obývací stěna FRANCE 1 v černo-bílém lesku – dokonalý design pro moderní interiéry

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Ral Obývací stěna FRANCE 1 v černo-bílém lesku

Variabilní sestava pro každý prostor

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Specifikace výrobku

  • Tloušťka MDF desky je 16 mm
  • Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií
  • Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí
  • Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše
  • Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici

Pokud chcete dokonalou obývací stěnu, která perfektně zapadne do Vašeho interiéru, je toto jedinečná příležitost. Nepropásněte ji a objednejte si ji ještě dnes na adrese https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/ral-obyvaci-stena-france-1-256-cm-cerno-bily-llesk.

Ral Obývací stěna FRANCE 1 v černo-bílém lesku s osvětlením

Tuto stěnu ještě umocní osvětlení, které dodá vašemu interiéru tu správnou atmosféru. Nemusíte být omezeni tím, co je v balení, můžete si ji dokoupit a tím si zvýšit luxus Vašeho interiéru.

Chybí Vám poslední detail k dokonalosti domova? Tak neváhejte a sáhněte po této jedinečné příležitosti. Určitě nebudete litovat!

Ral Obývací stěna FRANCE 1 v černo-bílém lesku přímo do Vašeho domova