Rohová sedací souprava TREVISCO v provedení Monolith 84 – dokonalý kousek pro moderní interiér


Zajímavý design pro moderní interiér

Trevisco na první pohled upoutá moderním designem a zajímavými tvary. Kombinace polyuretanové pěny a pružin faliste zaručí pohodlné posezení. Jeho rohové provedení umožňuje jeho využití v moderním interiéru jako hlavní nebo vedlejší sedací nábytek. Navíc, v nabídce je řada barev pro potahové materiály – od klasických a neutrálních až po výrazné a pestrobarevné.

Vyberte si provedení Monolith 84

Rohová sedací souprava TREVISCO, provedení Monolith 84, je zárukou dokonalého a moderního designu. Díky svému stříbřitému odstínu je stvořena pro nadčasový a elegantní interiér. Kvalitní potah z umělé kůže v kombinaci s polyuretanovou pěnou a pružinami faliste umožňuje skvělé sedací vlastnosti a pohodlný odpočinek. Navíc je trvanlivá a snadno se udržuje.

Výrazný kousek do obývacího pokoje

Trevisco v provedení Monolith 84 bude vynikat v každém moderním interiéru. Můžete jej umístit do obývacího pokoje jako hlavní kus nábytku a doplnit ho o další kusy nábytku v moderním designu nebo ho využít jako doplněk nábytku pro vytvoření harmonického celku. Jeho jedinečný design zaujme každého hosta, který ho navštíví. Navíc, díky kvalitnímu zpracování, bude vypadat jako nový i po mnoha letech používání.

Přejděte na náš web nabytekted.cz a pořiďte si rohovou sedací soupravu Trevisco v provedení Monolith 84 za skvělou cenu!

Trevisco