Rozkládací pohovka s úložným prostorem GARET v provedení Sawana 05/ Soft 17

Rozkládací čalouněná pohovka Garett v rustikálním stylu s vysokou opěrkou a úložným prostorem je ideální volbou pro ty, kteří hledají multifunkční nábytek, který splní několik rolí najednou.

Design a materiál

O pohovce GARET mohu říci, že designově patří do rustikálního stylu a je vyrobena z kvalitních materiálů. Čalounění je kvalitní a má zajímavý mramorový potisk. Materiál poskytuje i příjemný pocit při dotyku, takže se o pohovku snadno postaráte a vydrží vám dlouhou dobu. Výška opěrky je nastavitelná a můžete si tak nastavit, jak se vám sedí.

rozkládací pohovka

Úložný prostor

Pohovka GARET umí potěšit nejen svým vzhledem, ale také svými funkcemi, mezi které patří také úložný prostor. Pokud bydlíte v menším bytě, kde máte nedostatek úložného prostoru, je pohovka GARET pro vás tou správnou volbou. Stačí odskočit z pohovky a můžete využít úložný prostor, kde můžete ukládat například polštáře a deky.

rozkládací pohovka s úložným prostorem

Rozkládací funkce

Další funkcí je rozkládání na postel. Pohovka GARET se jednoduše a rychle přemění na pohodlné lůžko, které bude sloužit jako ideální přespání pro vaši návštěvu. Rozkládací mechanismus použitý u pohovky GARET je velmi snadný na ovládání.

rozkládací pohovka jako lůžko

Provedení Sawana 05/ Soft 17

Nábytek GARET v provedení Sawana 05/ Soft 17 je zatím nejúspěšnější variantou pohovky GARET. Kombinace tmavšího a světlejšího odstínu čalounění vypadá velmi elegantně a tato kombinace se hodí i k interiérům, kde se hraje s odstíny hnědé barvy.

Pohovku GARET v provedení Sawana 05/ Soft 17 si můžete zakoupit zde.