Skládací židle Fermob Bistro: Okrově červená kovová krása pro každou příležitost


O židli Bistro

Celokovová židle Bistro je inspirována židlemi, které byly vyráběny na konci 19. století a které byly typické pro prodejce limonád a rychlého občerstvení. Dnešní moderní pojetí této židle neztratilo nic ze své předešlé slávě ani funkčnosti.

Židle Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2).

Barevné provedení

Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku dodává židli Bistro vynikající estetickou funkci. Jedním z nejoblíbenějších barevných provedení je okrově červená kovová židle Bistro, která se stane vynikajícím designovým prvkem do každého interiéru i exteriéru.

Skládací židle Fermob Bistro: Okrově červená kovová krása pro každou příležitost

Vyjímečnost židle Fermob Bistro

Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá z židle ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor. Navíc, židle Fermob Bistro jsou skladací, takže když je nepotřebujete, snadno je složíte a odložíte.

Skládací židle Fermob Bistro: Okrově červená kovová krása pro každou příležitost

Údržba židle

Při čištění židle Fermob Bistro doporučujeme používat jemný hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Kde si můžete židli Fermob Bistro pořídit

Pokud hledáte krásnou, odolnou a praktickou židli do vašeho interiéru či exteriéru, pak je židle Fermob Bistro tou správnou volbou. Můžete si ji objednat na webu prodejce vybirejnabytek.cz.