Stojací lampa Sembol II – elegantní a praktický doplněk do interiéru s výškou 165 cm a hnědým odstínem

Každý z nás si určitě někdy řekl, že nám v bytě chybí nějaký originální prvek. A právě na to vám přichází ke slovu stojací lampa Sembol II. Tato lampa se stane prakticky, ale hlavně elegantním doplňkem do vašeho interiéru.

Funkčnost

Rádi si před spaním přečtete zajímavou knihu? Stojací lampa Sembol vám nejen poskytne osvětlení místnosti, ale také vám poslouží jako úložný prostor, díky originálně řešeným policím, právě třeba na knihy. Hodí se tedy do ložnice, obývacího pokoje, ale pro tuto lampu se nějaké místo najde snad kdekoliv.

Specifikace produktu:

  • Materiál: kov, dřevo
  • Typ žárovky: E27 (max 60 W)

Rozměry:

  • Průměr základny: 38 cm
  • Průměr stínidla: 25 cm
  • Výška stínidla: 21 cm
  • Výška stojanu na knihy: 90 cm
  • Celková výška: 165 cm

Dizajn

Lampa Sembol II má velmi originální design. Kombinace kovu a dřeva se postará o to, aby lampa ladila do jakéhokoliv interiéru a byla zároveň krásným designovým prvkem. Můžete si zvolit z různých odstínů a tím doplnit váš osobitý styl.

Bezpečnost

Lampa má svou pevnou základnu, takže není třeba se obávat nějakého nebezpečí při přetáčení. Zařízení je navíc napájeno běžným elektrickým proudem, takže nemáte ani obavu z pohybu a nehody.

Závěr

Lampa Sembol II je nejen praktickým, ale i krásným designovým prvkem do vašeho interiéru. Naše výroba dodržuje vysoké standardy a kromě toho, že vám poskytneme nový doplněk do vašeho domova, tak vám zaručíme spokojenost a dlouholetou použitelnost.

Pokud vás zaujala stojací lampa Sembol II, zajděte na naše webové stránky https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/opviq-stojaci-lampa-sembol-ii-165-cm-hneda a vyberte si z různých designových variant právě pro váš styl.