Stylová béžová pohovka Ame Yens Karoto o délce 200 cm pro 3 osoby


Elegantní a nadčasový kousek od značky Ame Yens

Značka Ame Yens přichází s řadou Karoto, která nachází inspiraci ve stylu 60. a 70. let.

Pohovka Karoto je jednoduchá, minimalistická a nadčasová. Její symetrickou formu doplňují zkosené područky, které poskytují nejvyšší komfort a zároveň jsou jejím charakteristickým znakem.

Jednoduchá, minimalistická a nadčasová forma pohovky Karoto doplní mnohé styly nejen moderních, ale například i retro interiérů.

Pohovka Karoto je to pravé řešení pro ty, kteří hledají kvalitní a stylovou pohovku do svého domova. Její příjemné látkové čalounění je navíc vysoce odolné, což zajišťuje technologie „zero spot system“, která chrání látku proti zašpinění a skvrnám různého druhu.

Rozmanitá kolekce Ame Yens Karoto

V této kolekci najdete také křesla a dvoumístné i rohové pohovky, díky kterým můžete sjednotit styl nábytku nejen v domácím prostředí, ale i v prostorech komerčních.

Ame Yens Karoto nabízí nejen pohovky, ale i křesla a další varianty nábytku. S tímto sortimentem můžete snadno sjednotit styl svého bytu, a nejen to. Pohodlnou, nadčasovou pohovku Karoto můžete využít také v kancelářských prostorech, restauracích nebo hotelích.

Individuální výroba a podmínky pro vrácení

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pohovka Karoto bude vyrobena přímo pro vaše potřeby a požadavky. Pokud byste přesto chtěli vrátit zboží, je nutné si přečíst obchodní podmínky, jejichž součástí je i odstavec věnovaný právě návratu zboží. Vyplatí se tedy opravdu promyslet nákup a být si zcela jistí svým výběrem.

Pokud ale rozhodnete, že si chcete přece jen pořídit tuto krásnou pohovku, najdete ji na adrese: https://www.nabytekted.cz/produkt/bezova-latkova-trimistna-pohovka-ame-yens-karoto-200-cm

Stylová béžová pohovka Ame Yens Karoto o délce 200 cm pro 3 osoby

Zkrátka, Ame Yens Karoto je ozdobou každého prostoru a nezklame žádného náročného zákazníka.