Stylový hnědý koš DekorStyle KAYU s objemem 36 litrů

DekorStyle KAYU je krásný koš s přírodní dřevěnou texturou, který nejenže poskytuje skvělý úložný prostor, ale také dokáže skvěle zdobit vaše prostředí. Koš je vyroben z kvalitního plastu, který je na jednu stranu velmi silný a odolný, ale na druhou stranu je i pružný, takže se může snadno přizpůsobit různým podmínkám.

Koš KAYU je multifunkční

Díky své velikosti a designu lze tento koš použít v mnoha různých situacích a místech. Například může sloužit jako koš na prádlo v prádelně, koš na odpadky v kuchyni, nebo dokonce jako koš na například krmivo pro domácí mazlíčky v obývacím pokoji. Díky svému zajímavému a stylovému vzhledu lze koš KAYU využít i jako dekoraci v obývacím pokoji, nebo jako doplněk do zahrady.

Výhodné madla pro snadnou manipulaci

Jednou z praktických vlastností koše KAYU jsou madla, která jsou umístěna na každé straně koše. Díky nim je možné koš snadno přenášet a přemísťovat z místa na místo. Během tohoto procesu se nemusíte obávat, že by se koš nějak podlomil, nebo že by se na něm objevily nějaké škrábance. Koš KAYU je opravdu velmi robustní a dokáže vydržet i zátěž.

Specifikace koše KAYU

Samozřejmě, že pokud si chcete tento koš pořídit, bude vás zajímat více než jen jeho vzhled a funkčnost. Zeptejte se na specifikace koše a zjistěte více:

Materiál: plast

Objem: 36 L

Motiv: dřevo

Rozměry koše KAYU

Ještě než si tento koš pořídíte, je důležité se seznámit s jeho rozměry. Určitě nechcete zjistit, že nemáte dostatek místa ve svém domě, nebo naopak, že koš je pro váš účel příliš malý. Zde jsou rozměry koše KAYU:

Výška: 39 cm

Šířka: 35 cm

Hloubka: 38 cm

Závěr

Stylový hnědý koš DekorStyle KAYU se objemem 36 litrů je skvělou volbou pro každého, kdo hledá funkční a zároveň dekorativní prvek do svého domova. Díky svým praktickým madlům je snadné ho přenášet a umí se velmi dobře přizpůsobit různým situacím. Může být využit v koupelně, na zahradě i v prádelně. Pokud hledáte dekoraci, která bude perfektně zapadat do vámi vytvořeného interiéru, vězte, že koš KAYU je tou správnou volbou. Navíc, pokud si koš pořídíte na našem e-shopu, dostanete k němu ještě další zajímavé produkty, které vám mohou přijít vhod. Tak neváhejte a podívejte se na naši nabídku na https://www.nabytekted.cz/produkt/dekorstyle-kos-kayu-36-l-hnedy.