Světle hnědá zahradní židle Nardi Doga – perfektní volba pro pohodlný odpočinek v přírodě

Pro perfektní zahradu či prostředí venkovní terasy restaurace je důležité vybrat správný nábytek. Zahradní židle Doga od značky Nardi je pro tento typ exteriéru jako dělaná. Příjemný matný povrch sklolaminátové pryskyřice, která je ošetřená anti-UV ochranou, vytváří v kombinaci s nadčasovým tvarem židle jedinečné spojení, které nejen, že získává maximální odolnost v exteriéru, ale také atraktivní design. Židle se může pyšnit několika oceněními jako jsou: vítěz Archiproducts Design Awards 2021 a Good Design 2021. Dolaďte svůj exteriér k dokonalosti s produkty řady Doga.

Nevšední design a elegantní barva

Zahradní židle Doga je moderní, elegatní a plná charakteru. Její světle hnědá barva dokáže okouzlit a snadno se hodí ke každému exteriéru. Povrch židle je měkký, takže se na ní pohodlně sedí a je to dokonalá volba pro ty, kteří chtějí trávit venku hodně času. Ať už se jedná o slunný den, nebo chladné letní večery, zahradní židle Nardi Doga bude vaším spolehlivým partnerem. Již na první pohled je jasné, že zahradní židle Nardi Doga je něco mimořádného, co bude okázale vyčnívat z řady.

Zahradní židle Doga od Nardi – pravý opak řadových židlí

Zahradní židle Doga od Nardi je mimořádně odlišná od řadových zahradních židlí. Je to židle nejenom na posezení, ale také na cokoliv jiného – jako na relaxaci, krátkou siestu nebo rozhovor s návštěvou. A přitom zůstává stále velmi pohodlná, což ocení nejenom návštěvy, ale také vaše záda. Pro zahraniční restarace, veřejné prostory i domovní terasy jsou židle Doga značky Nardi jedinečným zdrojem inspirace.

Bezpečnost nad vše

V případě, že potřebujete nábytek na exteriér, je důležité, aby byl bezpečný pro ty, kteří na něm sedí a slouží v různých počasích. Zahradní židle Doga od Nardi je vyrobená z materiálů, které jsou 100 % recyklovatelné. Tento fakt má velký význam, jelikož se takto přispívá k udržitelnosti a ochraně přírody.

Výhody zahradní židle Nardi Doga

– Anti-UV povrch zaručuje odolnost vůči vysokým teplotám a slunečnímu záření.
– Zvýšená odolnost proti povětrnostním podmínkám.
– Nízká váha a dobrá manipulace.
– Designová židle pro interiér i exteriér.

Pokud hledáte stoličky pro venkovní prostředí, určitě by se vám mohla líbit světle hnědá zahradní židle Nardi Doga. Tato židle je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje vyšší bezpečnost a funkčnost. Navíc má opravdu moderní design, který dodá každému prostoru na atraktivitě. Pokud se chystáte nakupovat zahradní nábytek, nezapomeňte na kvalitu a bezpečí. Zahradní židle Nardi Doga je taková, jakou by si určitě přáli všichni zahrádkáři a majitelé domů s překrásnou terasou. V případě nepotřeby doporučujeme nábytek přikrývat.