Teplé zimní večery s Mikroplyšovou dekou My House


Jakoby vás objal veliký plyšák

Tak se budete cítit s touto hřejivou mikroplyšovou dekou. Je tvořena hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné na dotek a poskytnou vám příjemnou náruč i během chladných nocí či večerů.

Nestudí ani při prvním kontaktu a perfektně se přizpůsobí tvaru těla. Po vyprání velmi rychle schne, nežmolkuje a ani s žehlením si starosti dělat nemusíte.

Tak mějte vždy po ruce hebký pléd, do kterého se můžete zachumlat doma i v práci. Můžete ji použít i jako přehoz přes postel nebo jí obdarovat někoho blízkého. Zaručeně bude mít velkou radost ♥.

Mikroplyšová deka My House

Vinová červená barva

Tato mikroplyšová deka je k dostání v různých barvách, ale jedním z nejpopulárnějších odstínů je vinová červená. Ta krásně doplní interiér každého pokoje.

Vinová červená mikroplyšová deka

Krásný design

Nejen, že vás hřeje a chrání před zimou, ale tato deka také disponuje krásným designem. Bude se vyjímat na každém povlečení a zaručeně dodá interiéru vášho bytu punc elegance a stylu.

Mikroplyšová deka s krásným designem

Sežeňte si tuto skvělou mikroplyšovou deku na stránkách SkvelyNabytek.cz. Uvidíte, jak vám zpříjemní chladné večery a bude se stát vaším nejoblíbenějším společníkem.

Mikroplyšová deka My House