ASIR Stojací lampa AYD-2259 šedá: Elegantní osvětlení pro váš domov


Stojací lampy jsou doplňkové osvětlení na chodby i do pracoven a pokojů. Tyto lákavě vypadající osvětlení lze použít samostatně jako doplněk nebo jako součást celkového osvětlení interiéru.

ASIR Stojací lampa AYD-2259 šedá je skvělou volbou pro váš interiér. Je vyrobena z kvalitních materiálů – MDF + PVC, což zajišťuje její dlouhou životnost. Klobouk lampy má průměr 38 cm a výšku 21 cm, celková výška lampy je 140 cm a kabel měří 150 cm. Toto osvětlení je vhodné pro použití žárovek E27 o maximální výkonu 60 W.

Jeho šedá barva se hodí do jakéhokoli interiéru a jeho elegantní vzhled dodá vášmu domovu nádech luxusu. Můžete ho umístit do obývacího pokoje, pracovny nebo do ložnice, aby váš interiér získal výjimečný vzhled.

ASIR Stojací lampa AYD-2259 šedá
ASIR Stojací lampa AYD-2259 šedá

Pořiďte si ASIR Stojací lampa AYD-2259 šedá a vyzkoušejte si, jak elegantní osvětlení může přeměnit váš interiér. Neotálejte a klikněte na odkaz https://www.nabytekhned.cz/produkt/asir-stojaci-lampa-ayd-2259-seda, abyste si ji mohli objednat.

Specifikace

  • Materiál: MDF + PVC
  • Klobouk: Průměr: 38 cm, Výška: 21 cm
  • Výška: 140 cm
  • Délka kabelu: 150 cm
  • Typ žárovky: E 27 Max 60 W

Kde ji můžete umístit?

Vyberte si libovolnou místnost ve vašem domě, chcete-li, aby tento kousek sloužil jako hlavní zdroj světla nebo doplňkové osvětlení. Bude vypadat dobře v každé místnosti, ať už to bude obývací pokoj, ložnice, pracovna nebo kancelář.