Stylovým doplňkem koupelny jsou zrcadlové skříňky s úložným prostorem


Koupelna je místnost, kterou mnozí z nás často podceňujeme, i když ji používáme každý den. Správná volba koupelnového nábytku, doplňků a dekorací může totiž mnoho změnit a vykouzlit z koupelny krásné a moderní místo. Jedním z takových doplňků, o kterém chci dnes psát, jsou zrcadlové skříňky s úložným prostorem.

Funkční doplněk do každé koupelny

Nejen, že jsou zrcadlové skříňky s úložným prostorem stylovým prvkem, ale navíc se jedná o funkční doplněk do každé koupelny. Díky úložnému prostoru, můžeme všechny kosmetické potřeby, léky a jiné nezbytnosti pro každodenní péči o tělo schovat do zásuvky pod zrcadlem, a mít tak koupelnu perfektně uklizenou a efektivní.

V glissante.cz najdete velké množství zrcadlových skříněk různých velikostí a designů. Podívejte se například na tuto skříňku Madrid, která je vyrobena ze šperkovnice a díky své velikosti nabízí dostatek úložného prostoru i pro větší koupelny.

Funkčnost a design v jednom

Zrcadlové skříňky jsou vždy v kurzu, protože dokážou spojit funkčnost a design v jednom. Velký výběr různých designů a barev vám umožní vybrat si tu, která bude nejvíce odpovídat stylu vaší koupelny.

Pokud máte rádi minimalismus a klidnou atmosféru, může se pro vás hodit tato skříňka Rhea, která svou jednoduchostí a čistými liniemi dokáže vytvořit klidnou atmosféru v každé koupelně.

Zrcadlové dveře pro nejvyšší komfort

Zrcadlové skříňky s úložným prostorem disponují speciálním typem zrcadlových dveří, které se nazývají zrcadlové bez držáku. Tyto dveře umožňují pohodlné otevírání i zavírání dveří bez nutnosti držet či škrábat zrcadlovou plochu.

Zrcadlové skříňky jsou tedy nejen krásným prvkem do každé moderní koupelny, ale také praktickým a funkčním doplňkem, který vám usnadní každodenní péči o tělo a díky úložnému prostoru udrží vaši koupelnu vždy perfektně uklizenou. Navštivte glissante.cz a najděte si tu svou vysněnou zrcadlovou skříňku!