Bambusové závěsné světlo Bloomingville Rodi 42 cm pro naturální styl v bytě!

Závěsné světlo Rodi značky Bloomingville má stínidlo vyrobené z přírodně zbarveného bambusu. Skvěle zapadne do interiérů laděných v přírodním stylu. Stínidlo je perforované, takže po jeho rozsvícení světlo do prostoru snadněji pronikne a navodí hřejivou atmosféru. Rodi je dostupné také v černé barvě.

Perfektní interiéry v přírodním stylu

Pokud se snažíte o přírodní styl v bytě, doporučujeme si pořídit Bambusové závěsné světlo Bloomingville Rodi 42 cm. Díky svému přírodnímu vzhledu skvěle zapadne do každého interiéru. Jinými slovy, Bloomingville Rodi dokáže vytvořit dokonalé prostředí, kde se budete cítit dobře a příjemně.

Pokud máte v bytě rostliny nebo kousek nábytku v přírodním stylu, bude tento závěsný světlo dokonalým doplňkem. Bloomingville Rodi má tvar, který se hodí do několika typů interiérů.

Doporučujeme tento závěsný světlo umístit v obytné místnosti, kde vytvoří útulnou atmosféru pro rodinné večery nebo s kamarády. Bambusové závěsné světlo Bloomingville Rodi 42 cm bude také vhodné v ložnici, kde navodí romantickou a uklidňující atmosféru.

Bambusové závěsné světlo Bloomingville Rodi 42 cm s perforovaným stínidlem

Bloomingville Rodi má stínidlo vyrobené z přírodně zbarveného bambusu, které je perforované. Po rozsvícení proniká světlo do prostoru a vytváří příjemnou hřejivou atmosféru. A to nejen v případě, že vyrábíte teplý nápoj nebo čtete knihu v křesle vedle Bambusového závěsného světla Bloomingville Rodi 42 cm.

Jestli hledáte originální a efektní osvětlení do bytu, pak rozhodně doporučujeme Bloomingville Rodi. Navštivte stránky velkynabytek.cz, kde si můžete objednat toto krásné závěsné světlo. Pozn.: Žárovka není součástí balení.

Bambusové závěsné světlo Bloomingville Rodi 42 cm pro naturální styl v bytě!
Bambusové závěsné světlo Bloomingville Rodi 42 cm pro naturální styl v bytě!