Černý TV stolek Seaford od Actona s dekorem dubu: rozměry 140×45 cm


Lehký závan nostalgie kombinovaný s čistými liniemi skandinávského stylu. Tento TV stolek bude skvělým společníkem pro vaši televizi . Pokud žádnou nevlastníte, tak to vůbec nevadí, můžete si vystavit například pokojové rostliny či suvenýry z cest.

Proč zrovna tento TV stolek?

Kromě toho, že je velmi moderní a praktický, má také velmi výhodné rozměry 140 x 45 cm. To znamená, že se bez problému vejde do menšího pokoje, ale stále má dostatek prostoru pro větší televizor. Navíc na stolek můžete položit další drobnosti, jako třeba ovladače, svíčky nebo květiny.

Jaký materiál se použil?

Černý TV stolek Seaford od Actona disponuje dekorem dubu, což vytváří velmi příjemnou a teplou atmosféru. Tento typ dřeva je velmi oblíbený, protože je velmi trvanlivý a odolný vůči poškození. Díky tomu vám tento TV stolek vydrží po mnoho let a s časem bude vypadat stále lépe.

Kam se hodí?

Seaford je vysoký pouze 45 cm, takže se bez problému hodí do menších místností. Jeho černá barva a dekor dubu mu dodávají elegantní a decentní vzhled, takže se hodí k různým dekoracím a stylům.

TV stolek Seaford

Jaké jsou rozměry poličky?

Rozměry poličky jsou 36 x 45 x 10,5 cm (h x š x v) , což znamená, že zde najdete dostatek prostoru pro drobnosti, jako jsou knihy, časopisy, CD nebo DVD disky.

Jaká je cena?

Cena tohoto krásného TV stolku se pohybuje okolo 5 000 Kč . To je velmi dobrá cena za kvalitní a přesto moderní nábytek.

TV stolek Seaford

Závěr

Pokud hledáte moderní, elegantní a praktický TV stolek, je Seaford od Actona tím pravým řešením. Jeho rozměry, dekor a cena jsou perfektně vyvážené a budou vyhovovat mnoha lidem. Tak neváhejte a pořiďte si tento krásný nábytek do svého obývacího pokoje.