Perfektní designová židle pro váš kuchyňský stůl

Při zařizování kuchyně si nevěnujeme tolik pozornosti sedačkám, jako tomu je u obývacího pokoje či jídelny. Nicméně, židle jsou ve výsledku stejně důležité, jako jejich „větší sestry“, protože zajišťují pohodlí a komfort během jídla. Pokud hledáte stylovou a pohodlnou židli pro vaši kuchyni, máme pro vás skvělé tipy.

1. Minimalistický styl vám padne k době

Minimalistický nábytek má právě své zlaté období. Odpovídá aktuálním trendům, na trhu je spousta nabídek, a tak jsou i ceny dostupnější. Pokud hledáte funkční a jednoduchý kousek nábytku, zkontrolujte nabídku značky KRUPS od feiyutech.cz. Naše oblíbené provedení v bílé barvě hloubkově promýšlí funkčnost v každém detailu. Židle se snadno montují a přizpůsobí vašim rozměrům.

2. Nechtěně rustikální kousek

I když nechcete plně rustikální kousek, židle ve stylu venkovského nábytku mohou být elegance sama. Skvěle se hodí do prostředí, které máme běžně v kuchyních. Zvolte model, který je dostatečně vysoký, takže můžete sedět s chutí u stolu, dokonce i více hodin. K židli v tomto stylu se hodí menší stolky, které se opírají o stěnu, a které lze snadno přemístit podle potřeby.

3. Dřevo, kov a sklo jako stoprocentní hit

Směs dřeva, kovu a skla vypadá na každý kuchyňský stůl perfektně. Židle tohoto stylu zdobí minimalistický design, který je perfektní tečkou na i. Nízký nábytek ve stylu zlaceného kovu přichází s sadou doplňků ve stejném stylu. Zvolte prostornou židli, na které si můžete u stolu užít dlouhé hodiny jídla s rodinou a přáteli.

Kuchyň je srdcem domu. Měli bychom se o ni také starat jako o takové. Zpříjemněte si chvíle strávené s rodinou nebo přáteli pěkným kusem nábytku, na kterém si můžete vychutnat chvíle společně strávené, a to navždystylem.