Moderní zrcadlová skříňka Laufen Base s osvětlením – rozměry 120×70 cm

Moderní zrcadlová skříňka s osvětlením o rozměru 120x70x18,5 cm je ideální řešení pro koupelny, které postrádají dostatek úložného prostoru. Skříňka je vyrobena z kvalitních materiálů a je chráněna proti stříkající vodě díky krytí IP44.

Barva osvětlení

Barevná teplota osvětlení je 4 000 K, což znamená, že má neutrální bílou barvu. Takový druh osvětlení je ideální pro denní použití v koupelně, jelikož umožňuje dostatečné osvětlení a zároveň nevysvětluje barvy na obličeji.

Poličky

Galerka má 2 poličky, což je velká výhoda pro uspořádání koupelnových potřeb. Díky poličkám máte všechny své kosmetické a hygienické potřeby vždy po ruce a snadno dostupné.

Otevírání dvířek

Dvířka mají levé i pravé otevírání, což je velmi praktické řešení pro různé konfigurace koupelen. Díky této vlastnosti můžete skříňku umístit na libovolné místo, aniž byste museli řešit otevírání dvířek vzhledem k poloze v místnosti.

Krytí

S krytím IP44 je tato zrcadlová skříňka s osvětlením chráněna proti stříkající vodě a vlhkosti. To znamená, že se nemusíte bát, že by skříňka byla poškozena vodou a nebo že by se do skříňky dostala vlhkost a ničila tak vaše uložené věci.

Pokud hledáte kvalitní a praktické řešení pro vaši koupelnu, tak si jistě oblíbíte moderní zrcadlovou skříňku Laufen Base s osvětlením o rozměrech 120x70x18,5 cm. Můžete ji zakoupit zde:

Zrcadlová skříňka s osvětlením Laufen Base 120×70 cm

Zrcadlová skříňka Laufen Base