Moderní obývací stěna v šedé a bílé barvě od MID.YOU


OBÝVACÍ STĚNA

V dnešní době je velmi důležité mít v obytném prostoru kvalitní a funkční nábytek. Jedním z takových kousků je bezesporu moderní obývací stěna od MID.YOU OBÝVACÍ STĚNA v šedé a bílé barvě. Nejenže skvěle vypadá, ale nabízí také mnoho praktických funkčností, které ocení každý, kdo si ji pořídí.

Šedá, bílá – ONLINE ONLY

Tento kus nábytku je k dostání v moderních barvách šedé a bílé, které skvěle ladí do jakéhokoliv interiéru. Navíc je tento produkt dostupný pouze online, takže si ho můžete objednat pohodlně z domova.

KOMBI: 89-038-D5, – KP+CE:BETON-OPTIK/BILA, 2SKL. – DVERE,INK.OSVETL.,2VYKLP.DVER

Tento produkt disponuje unikátním kombinováním různých materiálů. Konkrétně se jedná o kombinaci betonové optiky a bílé barvy, které dokážou vytvořit dokonalý kontrast. Dále jsou ke stěně připojené dvě skleněné police, které vám umožní uložit vaše oblíbené dekorace. Dveře jsou vybaveny inkoustovým osvětlením a dvěma výklopnými dveřmi, takže vám poskytnou dostatek prostoru na uložení různých věcí.

Nabízí spoustu úložného prostoru

Tuto stěnu charakterizuje mnoho skříní, polic a zásuvek, které vám poskytnou dostatek úložného prostoru. Takže se nemusíte bát, že vaše věci budou ležet všude možně. Naopak vše budete mít na svém místě a navíc budete moci vytvořit dokonalou úpravu svého interiéru.

Designově skvěle padne do každého interiéru

Výrazný kontrast šedé a bílé barvy zajistí, že tato moderní obývací stěna bude okamžitě přitahovat pozornost. Na druhou stranu se dokáže výborně sladit se všemi ostatními nábytky a výztuhami v obytném prostoru. Proto můžete být jistí, že ji dokáže využít každý, kdo si ji pořídí.

MID.YOU OBÝVACÍ STĚNA - šedá, bílá

Objednat si ji můžete zde: https://www.interierio.cz/produkt/mid-you-obyvaci-stena-seda-bila