Královský spánek ve dřevěné manželské posteli – elegancia s přírodou


Přírodní materiály v ložnici

Královský spánek si zasloužíme všichni. Každý z nás potřebuje kvalitní nocleh, aby mohl načerpat sílu na nadcházející den. A co by naše tělo ocenilo nejvíc? Určitě přírodní materiály, jako jsou dřevo, bavlna či len. Ty nám totiž umožní dýchat, jsou hypoalergenní a navíc vypadají skvěle. Proto se nebojte vsadit na jednolůžkovou nebo manželskou postel z kvalitního dřeva, která vám poskytne nejen královské spaní, ale i elegantní atmosféru.

Dřevěné postele

Pokud si oblíbíte dřevěné postele, tak je možností hned několik. Můžete si zvolit masivní dub či borovici, ale rozhodně nezapomeňte na olše a akát. Tyto tvrdé dřeviny jsou totiž velmi odolné a mají mimořádnou kvalitu. Díky nim se můžete těšit na spolehlivou a pevnou postel, která bude poskytovat neuvěřitelný komfort a spánek jako v bavlnce.

Vyberte si tu správnou délku a šířku

Při výběru dřevěné postele je důležité vzít v úvahu i délku a šířku. Ty totiž velmi ovlivňují pohodlí v průběhu noci. Ideální šířka jednolůžka je kolem 90 cm, pro manželskou postel zvolte šířku minimálně 140 cm, pokud si chcete dopřát více prostoru, vyberte si 160-200 cm.

Vhodný rošt a matrace

Královský spánek ve dřevěné posteli zajistíte i správným roštem a matrací. Ty by měly být z přírodních materiálů, které jsou prospěšné pro naše tělo. Výhodou těchto materiálů je, že při spánku nedochází k pocení, protože se vzduch volně cirkuluje.

Zajistěte si skvělý spánek s Medikahk.cz

Jestliže hledáte vynikající matrace a rošty, zamiřte na stránky medikahk.cz. Tento specializovaný obchod nabízí široký sortiment přírodních matrací a roštů s optimální tuhostí a vhodnou pružností. Nakupování v tomto obchodě vás jistě nezklame a vaše zdraví si uvědomí, jak je důležité prospěšné prostředí za vaší postelí.

Útulný vzhled obývacího pokoje

Pokud chcete být naprosto elegantní a vkusní, zkuste kombinovat dřevěnou postel s dalšími doplňky. Například s polštářky v příjemných odstínech bílé, béžové, zelené nebo vínové. Skvěle se hodí k tomu látkové rolety či závěsy z přírodních materiálů, jako je bavlna nebo lněná tkanina. Těšit se můžete i na designové židle nebo lampičky, které dokáží celkový dojem krásně doladit.