Moderní umyvadlová baterie Ravak Espirit bez výpusti v provedení grafit kartáčovaný X070401


Moderní umyvadlová baterie Ravak Espirit bez výpusti

Vyšší umyvadlová stojánková baterie

Ravak Espirit bez výpusti v provedení grafit kartáčovaný X070401 je vyvinuta pro komfortnější mytí u klasického umyvadla. Tato moderní umyvadlová baterie má harmonicky zaoblené tvary válce, které dokonale ladí s každým koupelnovým interiérem.

Komfortní mytí

Jakmile zvednete páku ve středové poloze, poteče studená voda. Díky systému BeCool se však během chvilek, kdy spustíte vodu, nerozjede hned spotřeba energie. Systém zajišťuje, že se voda ohřeje, až když to vážně chcete. To znamená, že se šetří vaše peníze i naše planeta.

Důležité údaje

má výšku 23 cm, výtokový aerátor s připojením G3/8″ a maximální provozní tlak 1000 kPa. Baterie je vybavena sedmiiletou zárukou, což potvrzuje kvalitu produktu od značky Ravak.

Jak na instalaci?

Instalace této moderní umyvadlové baterie Ravak Espirit bez výpusti není náročná. Baterii lze jednoduše připojit na klasické přípojky pro umyvadlovou baterii. Pokud však nemáte dostatečné zkušenosti s instalací, doporučujeme využít služby odborníka.


Ravak Espirit bez výpusti dokáže nabídnout komfortní mytí a velmi dobře se hodí do každé moderní koupelny.

Závěr

má vše, co od baterie pro klasické umyvadlo očekáváte. Nabízí komfortní mytí, šetří vaše peníze i naši planetu a je vybavena 7letou zárukou. Pokud tedy chcete mít v koupelně moderní a kvalitní baterii, můžete bez obav sáhnout po produktu Ravak Espirit bez výpusti.

Pokud se chcete podívat na další zajímavé kousky do vaší koupelny, doporučujeme navštívit náš e-shop.


Nakupování s námi je jednoduché a bezpečné. Vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co vám nejvíce vyhovuje a s klidem se usmějte, protože víte, že jste si vybrali kvalitní a spolehlivý nábytek.

Moderní umyvadlová baterie Ravak Espirit bez výpusti v provedení grafit kartáčovaný X070401