Stylové a pohodlné: Hoorns Zelené látkové otočné křeslo Jonnie


Otočné křeslo Jonnie s prošíváním

Otočné křeslo Jonnie je čalouněné příjemnou plyšovou látkou s vyšším chlupem a na první pohled vás pozívá k příjemné chvilce odpočinku. Čalounění je ozvláštněno výrazným prošíváním a je doplněno černě lakovanou kovovou podnoží.

Pohodlné otáčení křesla

Díky možnosti otáčení se můžete kdykoliv snadno natočit správným směrem bez toho, aniž byste se museli zvedat nebo křeslo odsouvat. To oceníte nejen při čtení nebo sledování televize, ale také při práci s počítačem a snažení se najít tu nejlepší pozici pro zdravé sezení. Otočné křeslo je také skvělou volbou pro moderní kanceláře, kde vyžadujete flexibilní řešení pro své zaměstnance.

Zelená barva pro Vaši skvělou náladu

Stylové zelené látkové otočné křeslo Jonnie Vám zaručí pocit pohodlí na první dotek, ale také Vám pomůže s dobrým psychickým stavem. Zelená barva má totiž pozitivní vliv na Vaší mysl a působí uklidňujícím dojmem. Navíc, křeslo se skvěle hodí k béžovým nebo hnědým kouskům nábytku a dokonale doladí celkový dojem Vašeho obývacího pokoje.

Zvolte si kvalitní křeslo od Hoorns

Nákup nového křesla nemusí být vůbec složitý, pokud si zvolíte kvalitní výrobce jako je Hoorns. Hoorns Zelené látkové otočné křeslo Jonnie Vám nabídne vysokou kvalitu zpracování, pohodlné sezení a moderní design. Věříme, že si křeslo zamilujete na první pohled a nikdy se nebudete chtít zvedat.

Získejte nyní křeslo Hoorns Jonnie na www.nabytekprehledne.cz

Hoorns Zelené látkové otočné křeslo Jonnie Vám nabízíme v našem eshopu NabytekPrehledne.cz za skvělou cenu. Objednat si ho můžete v pohodlí Vašeho domova a my Vám ho doručíme až domů. Pokud máte dotazy, nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Hoorns Zelené látkové otočné křeslo Jonnie

Křeslo vypada naprosto nádherně, když stojí v obýváku nebo ve studovně. Látkové čalounění Vám nabídne příjemný pocit při sezení a nebude vám tlačit do zad či sedacích partií.

Hoorns Zelené látkové otočné křeslo Jonnie

Zelená barva křesla se skvěle hodí k ostatním zdobným prvkům v místnosti. Kombinace teplých barviv podtrhne domácí pohodu a spokojenost.