Noční stolek Tempo Kondela – LYNATET 96 pro dokonalou harmonii ve vaší ložnici

Moderní noční stolek pro kompletní zařízení vaší ložnice

Noční stolek Tempo Kondela – LYNATET 96 je moderní a praktický nábytek, který vám poskytne dostatek místa pro uložení všech vašich drobných předmětů, které potřebujete mít neustále po ruce. Je perfektním doplňkem do vaší ložnice a dokonale se hodí ke každému typu nábytku.

Design a provedení

LYNATET 96 je vyráběn z kvalitního laminovaného dřeva v barvě bílé, které je odolné vůči poškrábání a vlhkosti. Dveře stolečku jsou opatřeny elegantními doplňky v tmavém dubu sonoma, které mu dodávají moderní designový vzhled. Vysoký lesk front vytváří zajímavý vizuální efekt a zvětšuje prostor v místnosti.

Noční stolek Tempo Kondela - LYNATET 96

Proč se rozhodnout přesně pro tento noční stolek? Protože kromě praktického úložného prostoru se vyznačuje také svým vzhledem. Moderní zaoblené hrany, elegantní doplňky a jedinečný design vás okouzlí již na první pohled. Navíc se dobře hodí k většině nábytku a interiérů.

Zásuvky pro praktické ukládání věcí

LYNATET 96 je vybaven dvěma zásuvkami, které se vyznačují hladkým a tišším ovládáním. Díky této funkci lze noční stolek používat i uprostřed noci, aniž byste dráždili svého partnera. V zásuvkách najdete dostatek místa pro uložení drobných předmětů, jako jsou brýle, knihy, notýsky a další. Za sponkami na zadní straně je možné přidat praktickou nabíjecí stanicí.

Noční stolek Tempo Kondela - LYNATET 96

Nechte se inspirovat a vybavte svou ložnici touto moderní a praktickou novinkou od Kondela! Své objednávky můžete uskutečnit na našem on-line e-shopu.

Vyzkoušejte LYNATET 96 nyní!